Обладнання

Офсетний друк

Офсетний друк

Офсетний друк — це  спосіб непрямого плоского друку, при якому фарба з не прямого     картрiджа  передається на папiр через проміжний, офсетний цилiндр. Офсетний друк — найрозповсюдженіший вид виробництва друкованої продукції. Технологія офсетного друку дозволяє здійснити якісний повнокольоровий друк великих тиражів буклетів, брошур та інших видів  полiграфii. Якісні вихідні матеріали та високий рівень автоматизації дозволяють виконати навіть найскладніші поліграфічні роботи за короткі терміни, зберігаючи при цьому рівень якості офсетного друку. Офсет застосовують для друкування і на грубих сортах паперу. М’яка гума краще прилягає до паперу і краще передає фарбу, більш якісно відтворює зображення.

Переваги офсетного друку на друкарськiй машине Гейдельберг:

 1. Найвища якість відтворення оригінала
 2. В порівнянні з усіма іншими видами друку офсет відрізняється надзвичайною якістю та яскравістю. При друкуванні можуть бути використані не лише основні кольори (СМУК), але й додаткова палітра (pantone), а також лакувавння . Друкованою основою може бути папір, картон , та тощо.
 3. Великі тиражі у стислі терміни
 4. При випуску великого тиражу продукції технологія офсету дає змогу віддрукувати замовлення швидше, ніж інші види друку. Повнокольорові брошури, буклети, упаковку, нек-хенгери, календарi, плакати, конверти, а також просто великі тиражі — все це зона офсетного друку.
 5. Великі тиражі за мінімальними цінами.

Обладнання для офсетного друку розраховано на певну кількість матеріалів. Відповідно, при збільшенні обсягу друку до певного рівня ціна на одну копію буде зменшуватись. Тому чим вищий тираж, тим вигіднішим стає друк.

Технічні характеристики

Продуктивність:

 • PM 52-4 (4 фарби)
 • 15000 отт./ч (макс)

Формат листа :

 • Мінімальний (односторонній друк): 105х145 мм
 • Максимальний (двустороння друк): 370х520 мм
 • Максимальний формат друку (односторонній друк): 360х520мм
  Максимальний формат друку (двосторонній друк): 350х520мм.
Цифровий друк

Цифровий друк

Цифровий друк (В англ. Digital printing) – Виготовлення тиражної друкованої продукції за допомогою «цифрового» обладнання. Під цифровим обладнанням розуміють цифрову машину XEROX  DC 250 друкуючі безпосередньо з електронних файлів, одержуваних від робочих станцій. І, як правило, використовуються для друку коротких (від 1 до 1000 копій) накладів. Для виконання даних завдань може використовуватися друковане обладнання для великих офісів. У країнах СНД йому знайшли застосування в споживчому секторі виробництва візиток, флаєрів, буклетів, бланків, Що самокопіює бланки, календарі, воблери, стікери. Цифровий друк дозволяє друкувати документ за допомогою комп’ютера, без додаткових процесів додрукарської підготовки віддаючи команди безпосередньо друкарського обладнання.

Подібні друковані виробництва найчастіше визначаються як “ОПЕРАТИВНА ПОЛІГРАФІЯ”. Так як цифровий друк істотно заощаджує час. Цифровий друк -технологія отримання відтиснень в друкарській машині з використанням змінної друкарської форми, змінами в якій при кожному циклі управляє комп’ютер видавничої системи. Цей вид друку частіше використовують для малотиражних рекламних або комерційних виробів, в які можуть бути внесені зміни в процесі виготовлення тиражу.

Переваги цифрового друку:

 • Низька вартість малих накладів.
  Спосіб цифрового друку ідеально підходить для малих накладів. При кількості  100 брошур, 200 буклетів або  500-1000 маленьких флаєров  вартість накладу зробленого цифрою завжди буде нижче, ніж вартість цього накладу офсетним друком. Ця економія вартості накладу виходить за рахунок зменшення комплекса до друкарської підготовки.
 • Швидксть та термін. Цифровой  друк – терміновий спосіб друку,відсутній етап  виготовлення форм, а також приладочних  рабіт . Вся оперативная полиграфия.
 • Якість . Знаходячись біля друкарської машини у вас є можливість корегувати макет по коліру або виправити помилку у тексті макету без додаткових витрат.
 • Персоналізація. Головною перевагою цифрового друку над офсетним є можливість на кожному новому віддрукованому аркуші змінювати номер, прізвище, код та ін. Використовуючи тільки офсетний спосіб друку такої можливості у вас не буде.
 • Висока швидкість друку дозволяє практично відразу отримати готовий наклад.
Різальна машина Polar N78 ECO

Різальна машина Polar N78 ECO

Це найбільш популярна модель, орієнтована на середні і великі друкарні. Оптимальне поєднання можливостей і вартості даної машини влаштовують нашу друкарню, тому що машина має практично не обмеженими можливостями маючи 100 незалежних програм і здатна виконувати найскладніші роботи з високою точністю і продуктивністю. Ширина 78 стола см дозволяє легко розрізати аркуші формату А1 навпіл, а компактні розміри самої машини роблять можливим її установку практично в будь-якому приміщенні.
З моменту установки 2015 різака Polar 78 ECO було відзначено, що швидкість на ділянці різання зросла на 40%. Що в свою чергу вплинуло на терміни виготовлення і здачі готової продукції нашим замовникам.

Висічка

Висічка

Напівавтоматичні преси тиглів для висікання серія ML – 750 призначені для висікання по контуру і усередині зображень, перфорації, бігування і надсічки на найрізноманітніших матеріалах (одно- і багатошаровому папері, щільному картоні, пластиці, шкірі та ін. ) при виробництві етикеток, коробок, складної упаковки, книжкових палітурок, карток і іншої продукції. Преси мають масивну чавунну станину.
При підході до штампу тигель із заготівлею займає паралельне штампу положення і далі рухається без кутового зміщення. Це сприяє поліпшенню якості вирубування/висікання продукції і дозволяє працювати з широким діапазоном матеріалів, як по товщині, так і по щільності.
У кінці холостого ходу тигель займає майже горизонтальне положення, що підвищує зручність роботи оператора при накладе і зніманні заготівель. Робоча швидкість пресу регулюється і може досягати 25 циклів/хвилину. Модель має електронне управління з таймерами для витримки в крайньому положенні. Можливі три режими роботи пресу : безперервна робота; рух тигеля із зупинкою у відкритому положенні до натиснення педалі; безперервна робота із зупинкою у відкритому положенні на заданий час по таймеру.
Залежно від використовуваних штампів можливо незалежне регулювання вертикального і горизонтального положення тигля. Регулювання не вимагає фізичного зусилля і виконується спеціальним ключем за лічені хвилини. Машина має потужний привід із зубчастими колесами, важкий крутень, чутливу електромагнітну муфту підключення електродвигуна і крутня до приводу тигля, електронний лічильник листів.
Централізована система мастила з поданням олії в усі пари, що труться, полегшує обслуговування машини. Розвинена мережа захисних механізмів з потужними гальмівними барабанами дозволяє миттєво зупинити тигель в екстрених ситуаціях і повністю унеможливлює отримання травми оператором. Захист розташований на передній кромці тигеля, важелі управління пресом з кнопкою екстреної зупинки.

Технические данные:

Модель ML 750
Формат, мм 750×520
Площа висікання, мм 730×500
Продуктивність, лист/мін близько 28
Max. довжина контура ножів, м < 15
Габарити, мм 1450х1450х1300
Маса, кг 1800