Обладнання

Офсетний друк

Офсетний друк

Офсетний друк — це  спосіб непрямого плоского друку, при якому фарба з не прямого картриджу  передається на папір через проміжний, офсетний циліндр. Офсетний друк — найрозповсюдженіший вид виробництва друкованої продукції. Технологія офсетного друку дозволяє здійснити якісний повнокольоровий друк великих тиражів буклетів, брошур та інших видів  поліграфії, а високий рівень автоматизації – виконати навіть найскладніші поліграфічні роботи за короткі терміни, зберігаючи при цьому високий рівень деталізації, передачі кольору та його насиченості. Саме офсет застосовують для друкування  на грубих сортах паперу. М’яка гума краще прилягає до паперу і краще передає фарбу, більш якісно відтворюючи зображення.

Переваги офсетного друку на друкарській машині HEIDELBERG (Гейдельберг) PM 52-4:

 1. Найвища точність відтворення оригіналу.
 2. У порівнянні з усіма іншими видами друку, офсет відрізняється надзвичайною якістю та яскравістю. При друкуванні можуть бути використані не лише основні кольори (CMYK), але й додаткова палітра (PANTONE), а також лакування. Друкованою основою може бути папір, картон, тощо.
 3. Друк великих накладів у стислі терміни.
 4. При випуску великого тиражу продукції,  технологія офсету дає змогу віддрукувати замовлення швидше, ніж інші види друку. Повнокольорові брошури, буклети, упаковка, нек-хенгери, календарі, плакати, конверти, а також просто великі тиражі будь якої рекламної продукції — все це зона офсетного друку.
 5. Виготовлення великих накладів за мінімальними цінами.

Обладнання для офсетного друку розраховане на певну кількість матеріалів. Відповідно, при збільшенні обсягу друку, ціна на одиницю продукції  буде зменшуватись. Тому, чим вищий наклад –  тим вигіднішим стає друк.

Технічні характеристики

Продуктивність:

 • PM 52-4 (4 фарби)
 • 15000 відб./год. (макс)

Формат аркуша :

 • Мінімальний (односторонній друк): 105х145 мм
 • Максимальний (двосторонній друк): 370х520 мм
 • Максимальний формат друку (односторонній друк): 360х520мм
 • Максимальний формат друку (двосторонній друк): 350х520мм
Цифровий друк

Цифровий друк

Цифровий друк (на англ. Digital printing) – виготовлення тиражної друкованої продукції за допомогою «цифрового» обладнання (у нашій типографії – це цифрова машина XEROX  DC 250),  безпосередньо з електронних файлів, одержаних від замовника або дизайнера. Цифровий друк – технологія отримання відтиснень в друкарській машині з використанням змінної друкарської форми, змінами в якій при кожному циклі управляє комп’ютер видавничої системи. Цей вид друку частіше використовують для малотиражних рекламних або комерційних виробів, в які можуть бути внесені зміни в процесі виготовлення тиражу.

Як правило, такий вид друку використовується для невеликих (від 1 до 1000 одиниць) тиражів, наприклад для друку візиток, флаєрів, буклетів, бланків, календарів, воблерів, стікерів та ін. Цифровий друк дозволяє друкувати документ за допомогою комп’ютера, без додаткових процесів додрукарської підготовки, передаючи зображення безпосередньо на друкарське обладнання.

Подібний вид друку найчастіше визначаються як “ОПЕРАТИВНА ПОЛІГРАФІЯ”, так як цифровий друк істотно заощаджує час.

Переваги цифрового друку:

 • Низька вартість невеликих тиражів.
  Спосіб цифрового друку ідеально підходить для малих тиражів. При кількості 100 брошур, 200 буклетів або  500-1000 маленьких флаєрів,  вартість тиражу, зробленого цифрою, завжди буде нижче, ніж вартість цього тиражу офсетним друком. В цьому випадку економія вартості тиражу відбувається за рахунок зменшення комплексу додрукарської підготовки.
 • Стислий термін виготовлення.

 Цифровий  друк – терміновий спосіб друку, за рахунок того, що відсутній етап  виготовлення плівок, виведення форм, приладочних  робіт та ін .

 • Якість.

Знаходячись біля друкарської машини, у вас є можливість оперативно корегувати колір зображення, або виправити помилку у тексті без додаткових витрат.

 • Персоналізація.

Головною перевагою цифрового друку над офсетним є можливість на кожному новому віддрукованому аркуші змінювати номер, прізвище, код та ін. При офсетному способі друку такої можливості у вас не буде.

Висока швидкість друку дозволяє практично відразу отримати готовий тираж.

Різальна машина Polar N78 ECO

Різальна машина Polar N78 ECO

Це найбільш популярна модель, орієнтована на середні і великі друкарні. Оптимальне поєднання можливостей і вартості даної машини влаштовують нашу друкарню, тому що машина має практично не обмежені можливості, маючи 100 незалежних програм, і здатна виконувати найскладніші роботи з високою точністю та продуктивністю. Ширина  стола 78см дозволяє легко розрізати аркуші формату А1 навпіл, а компактні розміри самої машини роблять можливим її установку практично в будь-якому приміщенні.
З моменту установки 2015 різака Polar 78 ECO, було відзначено, що швидкість на ділянці різання зросла на 40%, а це, в свою чергу, вплинуло на терміни виготовлення і здачі готової продукції нашим замовникам.

Висічка

Висічка

Напівавтоматичний тигельний прес для висікання серії ML – 750 призначений для висікання по контуру і усередині зображень, перфорації, бігування і надсічки на найрізноманітніших матеріалах (одно- і багатошаровому папері, щільному картоні, пластику, шкірі та ін. ) при виробництві етикеток, коробок, складної упаковки, книжкових палітурок, карток і іншої продукції. Прес має масивну чавунну станину.
При підході до штампу, тигель із заготівлею займає паралельне штампу положення і далі рухається без кутового зміщення. Це сприяє поліпшенню якості вирубування/висікання продукції і,  дозволяє працювати з матеріалами в  широкому діапазоні, як по товщині, так і по щільності.
У кінці холостого ходу тигель займає майже горизонтальне положення, що підвищує зручність роботи оператора при накладі та зніманні заготівель. Робоча швидкість пресу регулюється і може досягати 25 циклів за хвилину. Модель має електронне управління з таймерами для витримки в крайньому положенні. Можливі три режими роботи пресу: безперервна робота; рух тигеля із зупинкою у відкритому положенні до натиснення педалі; безперервна робота із зупинкою у відкритому положенні на заданий час по таймеру.
Залежно від штампів, що використовуються, можливо незалежне регулювання вертикального і горизонтального положення тигля. Регулювання не вимагає фізичного зусилля і виконується спеціальним ключем за лічені хвилини. Машина має потужний привід із зубчастими колесами, важкий крутень, чутливу електромагнітну муфту підключення електродвигуна і крутня до приводу тигля, електронний лічильник листів.
Централізована система мастила з поданням олії в усі пари, що труться, полегшує обслуговування машини. Розвинена мережа захисних механізмів з потужними гальмівними барабанами дозволяє миттєво зупинити тигель в екстрених ситуаціях і повністю унеможливлює отримання травми оператором. Захист розташований на передній кромці тигеля, важелі управління пресом з кнопкою екстреної зупинки.

Технічні дані:

Модель ML 750
Формат, мм 750×520
Площа висікання, мм 730×500
Продуктивність, лист/хв. близько 28
Max. довжина контура ножів, м < 15
Габарити, мм 1450х1450х1300
Маса, кг 1800