Про нас

about

Друкарня “ЮНИДРУК” була створена в листопаді 2011 р. на базі рекламно-виробничої компанії “Майстер Дизайн Студіо” яка у свою чергу була відкрита в січні 2002 року. Тому досвід роботи в цілому на ринку поліграфії складає 17 років.

Ці роки не пройшли дарма. Досвід і знання накопичені за цей період дали імпульс до розширення можливостей в області друку. Групою засновників було прийнято рішення про придбання 4-х барвистої офсетної машини Гейдельберг, яка має показники на порядок вищі ніж її конкуренти. Що давало нам значну перевагу на поліграфічному ринку.

На момент купівлі друкарської машини на ринку було досить офсетних машин різних форматів привезених після поліграфічної виставки 2008 р. Проте ринок вносив свої поправки в розвиток поліграфії в Україні. І економічно враховуючи ці поправки  ми змогли зайняти нішу офсетного друку яка була не заповнена.

Створення власної виробничої бази розширило наші можливості. Контроль якості на кожному етапі виробництва, відлагоджена взаємодія колективу дозволяє друкарні “ЮНИДРУК” робити продукцію в стислі терміни при незмінно високій якості.

Завдяки придбанню офсетної машини і запуску виробництва наші клієнти отримали ті конкурентні переваги, в яких були так зацікавлені :

  • висока якість продукції;
  • стислі терміни без втрати якості;
  • ціни, в яких не закладається все перелічене вище

У числі наших постійних клієнтів є великі банки України, європейські представництва, медичні і будівельні компанії, торгові мережі, а так само інші державні і комерційні структури. Багаторічний досвід партнерства дозволяє нам вгадувати бажання наших клієнтів і пропонувати необхідні саме їм послуги і продукцію.

За період існування друкарні сформувався висококваліфікований кістяк співробітників підприємства, який дозволяє приймати у виробництво самі технологічно складні замовлення.

Завжди раді новій співпраці і партнерству!

З повагою
директор друкарні “ЮНІДРУК
Ігор Леонідович

Наша команда