Про нас

about

На момент купівлі друкарської машини, ринок України був достатньо заповнений офсетними машинами різних форматів, саме які були придбані після поліграфічної виставки у 2008 році. Але з часом, технології вносять свої поправки в розвиток поліграфії, враховуючи ці особливості ми змогли зайняти нішу офсетного друку, яка була не заповнена.

Створення власної виробничої бази розширило наші можливості. У нашій друкарні працюють досвідчені висококваліфіковані фахівці, які завжди нададуть Вам професійну допомогу, а налагоджена взаємодія колективу дозволяє робити якісну продукцію для Вас в стислі терміни при незмінно високій якості.

Серед стандартів та конкурентоспроможних якостей друкарні «ЮНІПРІНТ» можна виділити:

  • Висока якість продукції;
  • Стислі терміни без втрати якості;
  • Ціни, в яких не закладається се вище перераховане.

Підтвердженням якості наданих нами послуг є довіра найбільших банків України, європейських представництв, медичних і будівельних компаній, торговельних мереж, а також інших державних і комерційних структур.
Багаторічний досвід партнерства дозволяє нам вгадувати бажання наших клієнтів і пропонувати необхідні саме їм послуги і продукцію. Ми стежимо, щоб поліграфія відповідала затвердженим Вами макетів і відповідала Вашому брендбуку.

Завжди раді новій співпраці і партнерству!

З повагою,
директор друкарні “ЮНІПРІНТ”
Будник Ігор Леонідович

Наша команда