Висічка

В поліграфії  одним з головних направлень, що швидко розвиваються,  є упаковка.

Працюючи в напрямку  рекламної поліграфії, ми не могли обійти своєю увагою сегмент рекламної  упаковки.

Існує велика кількість матеріалів, з яких  вона виробляється. Нами був обраний картон. Він найбільше підходить для друку на машині HEIDELBERG (Гейдельберг) та є одним з найбільш популярніших і розповсюджених матеріалів для виготовлення упаковки у світі.

Переваги картонної упаковки: легкість, компактність, відносна  міцність при транспортуванні, висока екологічність та можливість нанесення повнокольорового зображення.

Наразі упаковка не розглядається лише як засіб для захисту та зберігання товарів, упаковка являється, як унікальна можливість для рекламування бізнесу. За даними дослідницьких компаній, саме у пакувальній галузі спостерігаються значні перспективи розвитку.

Друкарська машина HEIDELBERG (Гейдельберг) на пару з висічним тигельним пресом  МL 750, має виключні можливості для виробництва ефектної, привабливої упаковки, оптимальна для виробництва упаковки різних розмірів: від маленьких до великих.

Ці всі технічні можливості дозволяють виконувати процес виробництва упаковки замкнутим: від розробки дизайну до відвантаження замовнику готової продукції.