Висічка

В поліграфії  одне з головних та швидко  зростаючих  направлень  є упаковка.

Працюючи в напрямку  рекламної полиграфії ми не змогли обійти своєю увагою сегмент рекламної  упаковки. Материалів з яких  виробляєтся  упаковка  існує велика кількість. Нами був вибран вид який найбільше підходить для друку на машині Гейдельберг. Картона упаковка – один з найпопулярніших и розповсюджених видів упаковки в світі.

Переваги: легкість, компактність, відносна  міцність при транспортуванні, высока екологічність и можливість нанесення зображення.

Для виконання замовлень  з виготовлення упаковки ми встановили  у 2016 році висічний тігель МL 750. Верстат  який дозволив зробить  замкнуте коло  виробництва упаковки.

У пакувальній галузі спостерігається зростання. За даними дослідницької компанії Smithers Pira, світовий річний обіг збільшиться з 772 млрд USD (600 млрд євро) в 2012 р. до 975 млрд USD (758 млрд євро) в 2018 г. На ринках, що розвиваються, драйвером зростання є населення, що збільшується і збагачується, пред’являє попит на упаковку. У розвинених країнах підвищення прибутків пов’язане з появою все більш різноманітної упаковки і конкуренцією в місцях торгівлі.
Для виробництва ефектної привабливої упаковки Heidelberg пропонує машини унікальних конфігурацій, що мають екстраординарні можливості у пресі з обробкою. Друкарські машини Heidelberg надвеликого формату оптимальні для рентабельного виробництва упаковки великих розмірів великими накладами.